مجموعه خدماتی و آرایشگاه PET STYLIST

PetStylist banner
آموزش دستشویی به سگ
نکته مهم در مورد آموزش محل دستشویی به سگ این است که در مرحله اول بپذیریم که سگ ما قطعا جای دستشویی را بلد نیست و قطعا به صورت غریزی و مانند گربه روی خاک نمیره و مسلما زمان میبره تا یاد بگیره

داستانهای آموزشی امیرعلی و و روجکهای پت استایلیست

سلام این خانم مریمه، اون گل پسر پشمالویی که می بینید پسر مریم، فیدو هستش. امروز مریم از سر کار که اومد خونه دید فیدو داخل کل خونه خرابکاری کرده!!!!! ، وقتی مریم این صحنه رو می بینه کلی شوکه میشه، آخه فیدو برای چی این کار زشت رو کرده!!!! برای همین سریع به فکر گرفتن کمک از امیر علی می افته، امیر علی، مربی و رفتار شناس سگهاست که در مجموعه پت استایلیست مشغول کمک به این فرشته های نازنینه. مریم خوب می دونه هیچ کس به جز یه مربی خوب علت این کار رو نمی دونه و نمی تونه اون رو درست راهنمایی و کمک کنه. پس تلفن رو بر می داره و موضوع رو با امیرعلی در میون می ذاره و امیر علی علت این ناهنجاری فیدو را براش توضیح می ده:

سلام مریم جان نکته مهم در مورد آموزش محل دستشویی به سگ این است که در مرحله اول بپذیریم که سگ ما قطعا جای دستشویی را بلد نیست و قطعا به صورت غریزی و مانند گربه روی خاک نمیره و مسلما زمان میبره تا یاد بگیره. در صورتی که در حین آموزش دستشویی حرص بخوری، عصبی بشی، سگ رو دعوا کنی، تنبیه کنی، داد بزنی، یا هر حرکت عصبی دیگری انجام دهی مسلما نتیجه عکس میده و سگ لج میکنه یا می ترسه. برنامه غذایی سگ هم کاملا در این پروسه تاثیر گذاره. جایی که واسه این کار انتخاب میکنی هم مهمه که رنگ جیغ نداشته باشه و فاصلش از محل خواب و استراحت سگ معقول باشه چون سگ خوشش نمیاد نزدیک جایی که استراحت میکنه دستشوئی کنه. برای یاد دادن این موضوع به سگ واقعا نیازی به مربی نیست و پیشنهاد میکنم ابتدا ویدیوی آموزشی من را با لینک زیر در قسمت ویدیو های آموزشی ببینی و بعد از اون باز هم با هم در تماس باشیم.

تلفن : ۰۹۰۳۸۷۳۶۴۱۷

آموزش دستشویی قسمت اول: https://www.instagram.com/tv/BsU4GfhgSEU/?igshid=1qorqvbt7ejzv

آموزش دستشویی قسمت دوم: https://www.instagram.com/tv/BsU6M01ARhy/?igshid=cov1n867etwy Last modified: 9:34 am

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید
 0 نظر